Nocni kierowcy do wynajęcia

Jako firma transportowa istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dzięki naszemu profesjonalizmowi oraz wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług możemy cieszyć się dobrą renomą, wysoką pozycją na rynku i zaufaniem naszych klientów.

Odprowadzanie samochodów to jedna z naszych głównych usług. Nocni kierowcy zatroszczą się o bezpieczne odstawienie auta w każdym przypadku, w którym właściciel nie chce lub nie może prowadzić samodzielnie. Każdy kierowca do wynajęcia to zawodowiec przeszkolony dodatkowo w zakresie topografii miasta.

Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy między innymi z firmami farmaceutycznymi, serwisami samochodowymi. Współpracę z nami cenią sobie zarówno firmy zagraniczne, jak również krajowe.

Zajmujemy się obsługą logistyczną i kurierską oraz szeroko pojętymi usługami transportowymi. Wśród wyposażenia posiadamy także autolawety.

Wśród naszych usług znajduje się także transport i obsługa VIP-ów. Do tego celu przeznaczone są samochody osobowe. Oferujemy także  usługę taxi.